In 1 minuut meer inzicht in deze woning Claim mijn woning

Gerard Doustraat 15-1 1072 VJ Amsterdam

75 m²
wonen
3
kamers
Verkocht in mei 2026
Vraagprijs
€ 675.000 k.k.
Koopsom € 000.000
Verwacht overbieden
€ 000.000
Ontdek slimmere inzichten met Plus
Bekijk volledig biedadvies Huispedia Plus
1880
Bouwjaar
€ 684.000 – 795.000
Huispedia Woningwaarde
€ 9.000/m²
Vraagprijs per m²
Gefeliciteerd! Heb jij deze woning gekocht?
Live inzicht in de woningwaarde-ontwikkeling
Krijg updates over prijzen en aanbod uit jouw nieuwe buurt
Goede deal, zie direct jouw woningwaarde groeien
Ja, dit is mijn woning In 1 minuut gratis meer inzicht in de woning

Over deze woning

Huispedia Plus biedadvies op deze woning

Huispedia Plus wist al voor de verkoop waar deze woning naartoe ging. Weet jij dat ook voordat jij biedt?

  • Gewilde buurt
    78% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Te koop aangeboden in Amsterdam Zuid (de Pijp):

Wonen op een van de meest geliefde locaties van Amsterdam? Dat kan in dit prachtige appartement aan de Gerard Doustraat*, gelegen midden in de bruisende en karaktervolle wijk De Pijp, op steenworp afstand van de Albert Cuypmarkt en het Sarphatipark.

Dit sfeervolle appartement (ca. 75 m2) bevindt zich op de eerste verdieping en combineert authentieke details met hedendaags wooncomfort. De grote raampartijen zorgen voor een prettige lichtinval en een ruimtelijk gevoel. De woonkamer aan de voorzijde biedt uitzicht op de levendige Gerard Doustraat, terwijl de rustige ligging aan de achterzijde garant staat voor optimaal wooncomfort.

OMGEVING:
De ligging is simpelweg uitstekend. De Gerard Doustraat ligt midden in De Pijp, een van de meest populaire buurten van Amsterdam. Hier vindt u een divers aanbod aan cafés, restaurants, boetieks en speciaalzaken. Het Sarphatipark biedt een groene oase in de stad en voor de dagelijkse boodschappen wandelt u zo naar de Albert Cuypmarkt of één van de nabijgelegen supermarkten.

De bereikbaarheid is eveneens zeer goed: diverse tram- en metroverbindingen (Noord/Zuidlijn) bevinden zich op loopafstand en met de fiets bent u binnen enkele minuten in het centrum van Amsterdam of de Zuidas.

GLOBALE INDELING:
Via het gemeenschappelijke trappenhuis bereikt u de entree van het appartement op de eerste verdieping.
Aan de voorzijde bevindt zich de lichte en sfeervolle woonkamer met grote raampartijen, waardoor er veel natuurlijk daglicht binnenvalt. Vanuit de woonkamer heeft u een prettig uitzicht over de karakteristieke straat.

De moderne open keuken sluit naadloos aan op de woonkamer en is voorzien van diverse inbouwapparatuur en voldoende werk- en opbergruimte, waardoor koken hier zowel praktisch als comfortabel is.

Aan de achterzijde van het appartement bevinden zich de slaapkamers. De master bedroom is ruim opgezet en voorzien van een riante inbouwkasten
De nette badkamer is centraal in de woning gelegen en beschikt over een douche, ligbad, wastafelmeubel, toilet en aansluiting voor de wasmachine.

PARKEREN:
Vergunningsgebied: zuid 3.1. Met een parkeervergunning voor Zuid 3.1 mag u parkeren in Zuid-3 en Zuid-4. De geschatte wachttijd voor een parkeervergunning is nu 6 maanden. Met een elektrische auto kunt u voorrang krijgen als u aan de extra voorwaarden voor een milieuparkeervergunning voldoet. (bron: gemeente Amsterdam d.d. maart 2026).

EIGENDOMSSITUATIE:
Deze woning is gelegen op eigen grond!

VERENIGING VAN EIGENAREN:
De "Vereniging van Eigenaars van het gebouw Gerard Doustraat 15 en 17 te Amsterdam" is een actieve VvE. De servicekosten bedragen thans EUR. 175,- per maand.

BIJZONDERHEDEN
- Woonoppervlakte: 75 m2 (bruto vloeroppervlakte ca. 84 m²) NEN2580 meetrapport aanwezig;
- gelegen op een toplocatie in De Pijp - nabij Sarphatipark en Albert Cuypmarkt;
- 2 ruime slaapkamers, gelegen aan de achterzijde;
- ruime en lichte woonkamer met drie ramen en open keuken;
- eigen grond;
- energielabel: C;
- voorbehoud gunning verkoper;
- oplevering in overleg / kan spoedig.

Kortom, een heerlijk en comfortabel appartement op een toplocatie!

*Gerrit Dou, ook Gerard Dou genoemd, (Leiden, 7 april 1613 – aldaar begraven, 9 februari 1675), was een Nederlandse kunstschilder.
Gerard Dou ging aanvankelijk in de leer bij zijn vader, Douwe Jansz. die glasschilder was. Daarna ging hij twee jaar in de leer bij de glasschilder Pieter Kouwenhorn. Op zijn veertiende ging hij drie jaar lang in de leer als (eerste) leerling van Rembrandt, die destijds samen met Jan Lievens een atelier in Leiden had. (bron: Wikipedia).

Deze woning wordt aangeboden conform art 7:17 lid 6 Burgerlijk Wetboek. De opgegeven kenmerken en/of informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn slechts indicatief. De opgegeven kenmerken zijn slechts als aanduiding bedoeld. Algemene Ouderdomsclausule en NEN2580-clausule zijn van toepassing bij deze woning.

De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. Het object is opgemeten door een professionele organisatie en eventuele discrepanties in de gegeven metingen kunnen Amstelland Makelaars B.V. niet worden aangerekend. Koper heeft de gelegenheid om een eigen NEN 2580 meting uit te (laten) voeren.

Kenmerken

Overdracht
Bouw
Energie
Oppervlakten & inhoud
Indeling
Vereniging van Eigenaren
  • Maandelijkse bijdrage € 170 per maand

Verborgen prijsaanpassingen

Bekijk of Gerard Doustraat 15-1 eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.
Verkocht Koopsom binnenkort bekend
€ 675.000
Te koop
€ 000.000
05-12-2023 · Door makelaar
Verkocht - € 00.000 geboden
€ 000.000

Waardeontwikkeling

Hoe heeft de waarde van Gerard Doustraat 15-1 zich door de tijd ontwikkeld?
€ 684.000 – 795.000
Woningwaarde
€ 675.000
Vraagprijs Onder de waarde
+2.5%
Afgelopen jaar

+2% in waarde gestegen sinds 2025

Biedadvies

Woningen als deze gaan doorgaans boven de vraagprijs

€ 740.000

Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt

Gerard Doustraat 39-3
Verkocht aug 2025
Gerard Dous. 39-3
Vraagprijs verborgen aangeboden
Winnend bod
Daniël Stalpertstraat 42-1
Verkocht okt 2025
Daniël Stal. 42-1
Vraagprijs € 685.000
Winnend bod
Saenredamstraat 4-A3
Verkocht jul 2025
Saenredamst. 4-A3
Vraagprijs € 660.000
Winnend bod

Maandlasten

Wat kost wonen in deze woning?

€ –
per maand
Hypotheek Belastingen Verzekering Gas/Water/Licht Internet VvE
19030
Hypotheeksom € 739000
Rentepercentage 4.08%
Doorlooptijd 30 jaar
Hypotheeklasten € 0 /mnd
Benieuwd hoeveel je maximaal kunt lenen?

Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.

Amsterdam

OZB € 306,- / jaar
Afvalheffing € 330,- / jaar
Rioolheffing € 154,- / jaar
Totaal per jaar € 790,-
Geschatte belasting € 66 /mnd
WOZ Gerard Doustraat 15-1

De WOZ-waarde van Gerard Doustraat 15-1 is 729.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit bedrag is 65.3% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Gerard Doustraat en 1.4% lager dan de realistische woningwaarde van Gerard Doustraat 15-1.

€ 12,- /mnd
€ 4,- /mnd
€ 5,- /mnd
Geschatte kosten € 21 /mnd
  • 1 persoon Alleen
  • 2 persoons Samen
  • klein gezin Klein gezin
  • Middel gezin Middel gezin
  • Groot gezin Groot gezin
Gas ( m³/jr) € ,- /mnd
Water ( m³/jr) € ,- /mnd
Elektriciteit ( kWh/jr) € ,- /mnd
Geschatte kosten €  /mnd
Internet & TV € 45,- /mnd
Geschatte kosten € 45,- /mnd
VvE-bijdrage € 170,- /mnd
Kosten € 170 /mnd

Buurt & Bereikbaarheid

Een beeld van Oude Pijp: hoe goed bereikbaar, hoe gewild en wat voor buurt het is.
Bekijk de hele buurt
83 /100
Bereikbaarheid Goed
Markt: Stabiel
Stedelijk
Bereikbaarheid in detail
  • Bushalte 0.07 km · 1 min. lopen
  • Snelweg afrit 1.81 km · 7 min. fietsen
  • Supermarkt 0.17 km · 3 min. lopen
  • Basisonderwijs 0.49 km · 6 min. lopen
  • Amsterdam RAI 2.03 km · Treinstation
  • Amsterdam Zuid 2.5 km · Treinstation
  • Amsterdam Centraal 2.93 km · Treinstation

Afstanden zijn berekend in vogelvlucht. De werkelijke routes kunnen afwijken.

Markt & buurt
  • Gem. vraagprijs buurt € 1.078.074
  • Waardetrend afgelopen jaar +1.02%
  • Gezinnen met kinderen 11%

Leefomgeving

Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.
Verhoogd milieuprofiel
Levendige buurt
Groene omgeving
Ontdek geluid, lucht en klimaatdata
Met Huispedia Plus zie je exacte meetwaarden voor deze woning
Stikstofdioxide · ██ µg/m³ Goed
Weggeluid overdag · ██ dB Licht verhoogd
Bekijk alle leefomgevingsdata Huispedia Plus


Gijs Peters
Gijs Head of Data bij Huispedia

De realistische vraagprijs van Gerard Doustraat 15-1 in Amsterdam ligt tussen de 684.000 en 795.000 euro. Deze waarde is 42.7% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de Gerard Doustraat. Met een vraagprijs van € 675.000 ligt deze dus lager dan de realistische vraagprijs, ofwel de woning is laag in de markt gezet. Wil je graag weten hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Gerard Doustraat 15-1? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die enkel makelaars hebben.

Huispedia Plus

Ruim 2 op 3 woningzoekers koopt succesvol met
Huispedia Plus

7 op de 8 woningzoekers slaagt er niet in om te kopen. Meer dan 60% van de biedingen zijn onnodig te hoog. Voor €49 per maand bied jij met zekerheid.

Vind jouw droomhuis
Bied met zekerheid Krijg dezelfde inzichten als makelaars, met een biedadvies op elke woning in Nederland.
Zie wat makelaars zien Zie alle prijzen van verkochte woningen in de buurt, en maak zelf betere inschattingen.
Weet precies wat er achter elk huis schuilt Ontdek verborgen prijsaanpassingen tot populariteit op de markt.

Je kunt opzeggen wanneer je wilt

Voor Gerard Doustraat 15-1 en élke andere woning in Nederland.

Martin
Martin Kocht succesvol met Huispedia Plus

"Heb twee keer geboden met Huispedia Plus. De eerste lukte net niet maar de 2e was raak. Vooral dankzij jullie uitstekende analyse. Was geld meer dan waard."

Website van het jaar

3.244 anderen hebben afgelopen maand succesvol geboden

Huispedia plus modal background image
Huispedia Plus

Weet direct wat je moet bieden op élke woning

Ideaal bij de zoektocht naar jouw nieuwe huis. Krijg direct biedadvies voor Gerard Doustraat 15-1 met alle inzichten die alleen makelaars hebben.

Ideaal bij de zoektocht naar jouw nieuwe huis. Krijg direct biedadvies voor Gerard Doustraat 15-1 met alle inzichten die alleen makelaars hebben. Met onder andere:

Onbeperkt biedadvies voor elke woning in NL Alle verkoopprijzen van alle verkochte woningen Alle prijsaanpassingen in één tijdlijn Populariteit van élke woning Nooit meer advertenties

Voor Gerard Doustraat 15-1 en élke andere woning in Nederland. Vanaf € 49. Je kunt opzeggen wanneer je wilt.

Huispedia Plus
Hoe werkt Huispedia Plus
Krijg biedadvies voor élke woning

Ruim 60% biedt meer dan € 10.000 onnodig te veel. Dat kan anders. Weet altijd hoeveel je moet bieden met ons realistische biedadvies.

Hoe werkt Huispedia Plus

Onbeperkt biedadvies: Ruim 60% biedt meer dan € 10.000 onnodig te veel. Dat kan anders. Weet hoeveel je moet bieden met ons biedadvies.

Hoe werkt Huispedia Plus
Bekijk het winnende bod van alle vergelijkbare woningen

Vergelijk makkelijk alle winnende biedingen. Weet zo precies hoeveel er is geboden op alle vergelijkbaar verkochte woningen in de buurt.

Hoe werkt Huispedia Plus

Bekijk het winnende bod van alle vergelijkbaar verkochte woningen: Vergelijk makkelijk alle winnende biedingen. Weet zo precies hoeveel er is geboden op alle vergelijkbaar verkochte woningen in de buurt.

Hoe werkt Huispedia Plus
Krijg inzicht in alle verkochte woningen met alle verkoopprijzen

Alle recent verkochte vergelijkbare woningen zie je direct op de kaart. Zo heb je in één overzicht de ligging en verkoopprijzen.

Hoe werkt Huispedia Plus

Krijg inzicht in alle verkochte woningen met alle verkoopprijzen: Alle recent verkochte vergelijkbare woningen zie je direct op de kaart. Zo heb je in één overzicht de ligging en verkoopprijzen.

Hoe werkt Huispedia Plus
Tijdlijn met alle verborgen prijsaanpassingen

Ontdek of de woning eerder te koop is gezet en of die in prijs is verhoogd of verlaagd. Weet zo altijd of de verkoper trucjes uithaalt.

Hoe werkt Huispedia Plus

Tijdlijn met alle verborgen prijsaanpassingen: Ontdek of de woning eerder te koop is gezet en of die in prijs is verhoogd of verlaagd. Weet zo altijd of de verkoper trucjes uithaalt.

Hoe werkt Huispedia Plus
Direct inzicht in al het biedgedrag in de buurt

Ontdek gelijk of er op vergelijkbare woningen is onder- of overboden. Kom zo direct achter het huidige biedgedrag in de buurt.

Hoe werkt Huispedia Plus

Direct inzicht in al het biedgedrag in de buurt: Ontdek gelijk of er op vergelijkbare woningen is onder- of overboden.

Hoe werkt Huispedia Plus
Volg de waarde van je woning door de tijd

Zie in één oogopslag hoe de waarde zich ontwikkelt, hoe jouw woning zich verhoudt tot het landelijke gemiddelde en wat de voorspellingen zijn voor de komende jaren.

Hoe werkt Huispedia Plus

Volg de waarde van je woning door de tijd: Zie in één oogopslag hoe de waarde zich ontwikkelt, hoe jouw woning zich verhoudt tot het landelijke gemiddelde en wat de voorspellingen zijn voor de komende jaren. Zo weet je altijd of je bod ook toekomstbestendig is.

Hoe werkt Huispedia Plus
Ken jouw concurrentie met de populariteit van elke woning

Weet van tevoren de interesse van échte potentiële kopers. Zo heb je altijd een realistisch beeld van jouw concurrentie.

Hoe werkt Huispedia Plus

Ken jouw concurrentie met de populariteit van elke woning: Weet van tevoren de interesse van échte potentiële kopers. Zo heb je altijd een realistisch beeld van jouw concurrentie.

Martin
Martin Kocht succesvol met Huispedia Plus

"Heb twee keer geboden met Huispedia Plus. De eerste lukte net niet maar de 2e was raak. Vooral dankzij jullie uitstekende analyse. Was geld meer dan waard."

Ervaar het verschil
Onbeperkt biedadvies Alle vergelijkbaar verkochte woningen Tijdlijn met alle prijsaanpassingen Populariteit van élke woning Nooit meer advertenties
Martin
Martin Kocht succesvol met Huispedia Plus

"Erg handig tijdens de zoektocht. Heb twee keer geboden met HuispediaPlus. De eerste lukte net niet maar de 2e was wel raak."

"Erg handig tijdens de zoektocht. Heb twee keer geboden met HuispediaPlus. De eerste lukte net niet maar de 2e was wel raak."

Femke
Femke Kocht succesvol met Huispedia Plus

"Mijn nieuwe huis met onderbieden gekocht dankzij het bod van HuipediaPlus. Dit heeft me 13.000 bespaard!"

"Mijn nieuwe huis met onderbieden gekocht dankzij het bod van HuipediaPlus. Dit heeft me 13.000 bespaard!"

Vanaf € 49. Je kunt opzeggen wanneer je wilt.