Ameliapolder 22 3825 LH Amersfoort
Over deze woning
-
6 dagen op de markt
-
Komt overeen met de verwachtingen voor deze buurtVraagprijs per m² (€ 4.650) komt overeen met vergelijkbare verkopen (€ 5.056/m²)
-
Gewilde buurt70% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Ruim wonen, rustig thuiskomen en alles van Vathorst binnen handbereik
Aan de Ameliapolder 22 woon je ruim én opvallend rustig, midden in Vathorst. Deze uitgebouwde hoekwoning uit 2005 biedt circa 143 m² woonoppervlakte op een perceel van 211 m², vier slaapkamers met de mogelijkheid voor een vijfde en een zonnige achtertuin op het zuidwesten. De dakkapel over de volledige breedte maakt ook de bovenste verdieping bijzonder bruikbaar. Een ander sterk detail zit letterlijk tussen de muren: dankzij de ankerloze spouwmuur is contactgeluid vanuit de naastgelegen woning tot een minimum beperkt. Met energielabel A+, het centrum en station van Vathorst op loopafstand en de A1 en A28 dichtbij, komen ruimte, comfort en bereikbaarheid hier mooi samen.
Bij binnenkomst merk je vooral hoeveel woonruimte deze hoekwoning te bieden heeft. Met circa 143 m² woonoppervlakte is het een huis waarin je niet snel ruimte tekort komt. De uitgebouwde begane grond speelt daarin een belangrijke rol.
Er is volop ruimte voor een royale zithoek, een grote eettafel en het dagelijkse gezinsleven daaromheen. Of je nu graag uitgebreid tafelt, kinderen een vaste speelplek wilt geven of juist een rustige werkhoek zoekt: de begane grond biedt voldoende flexibiliteit om de ruimte aan te laten sluiten op jouw manier van wonen. De verbinding met de tuin zorgt ervoor dat binnen en buiten vanzelf onderdeel worden van dezelfde leefruimte.
Wat je niet direct ziet, maar in het dagelijks wonen juist veel verschil maakt, is de constructie tussen de woningen. De woning is uitgevoerd met een ankerloze spouwmuur. Hierdoor zijn de woningen constructief van elkaar gescheiden en wordt contactgeluid sterk beperkt. Dat draagt bij aan een opvallend rustig woongevoel, ook al woon je midden in een levendige en goed bereikbare woonwijk.
Op de verdiepingen zet het gevoel van ruimte zich voort. De woning beschikt momenteel over vier slaapkamers en biedt, afhankelijk van de gewenste indeling, de mogelijkheid om een vijfde slaapkamer te realiseren. Daarmee is er ruimte voor een groter gezin, maar net zo goed voor een combinatie van slapen, thuiswerken, logeren en hobby's.
Vooral de bovenste verdieping is verrassend ruim. De dakkapel loopt over de gehele breedte van de woning en zorgt ervoor dat deze verdieping veel beter bruikbaar is dan je van een traditionele zolderverdieping zou verwachten. De extra stahoogte en vloeroppervlakte bieden verschillende indelingsmogelijkheden. Denk aan een royale slaapkamer, twee afzonderlijke kamers of een combinatie van slaap- en werkruimte.
Het resultaat is een woning die niet alleen vandaag voldoende ruimte biedt, maar ook gemakkelijk kan meebewegen als je woonwensen in de toekomst veranderen.
Zonnige tuin op het zuidwesten
De achtertuin ligt gunstig op het zuidwesten. Een fijne ligging wanneer je graag van de middag- en avondzon geniet en na een werkdag nog buiten wilt zitten. Met een perceel van 211 m² is er rondom de woning een prettige hoeveelheid buitenruimte.
De tuin vormt een natuurlijke verlenging van de uitgebouwde leefruimte en biedt mogelijkheden voor zowel een eettafel als een comfortabele zithoek. Zo is er ruimte voor lange zomeravonden, spelende kinderen of juist een rustig moment in de zon.
Centraal in Vathorst, met stad én natuur dichtbij
De Ameliapolder ligt rustig, terwijl vrijwel alles wat Vathorst praktisch maakt dichtbij is. Het centrum van Vathorst ligt op loopafstand, waardoor winkels en dagelijkse voorzieningen gemakkelijk bereikbaar zijn. Ook Station Amersfoort Vathorst bereik je lopend en een bushalte ligt dichtbij. Dat maakt de woning prettig voor wie regelmatig met het openbaar vervoer reist.
Met de auto zit je eveneens gunstig. De aansluitingen richting de A1 en A28 zijn snel bereikbaar, zodat je eenvoudig richting onder meer Utrecht, Amsterdam en de rest van de regio rijdt. In de rustige straat zelf is voldoende openbare parkeergelegenheid.
Toe aan groen? Ook daarvoor hoef je niet ver. Recreatiegebied ’t Hammetje en het Hoevelakense Bos liggen op fietsafstand. Daarmee combineert deze plek het gemak van centraal wonen in Vathorst met de mogelijkheid om in korte tijd de natuur op te zoeken.
Bijzonderheden
* Hoekwoning uit 2005 met circa 143 m² woonoppervlakte.
* Gelegen op een perceel van circa 211 m².
* Uitgebouwde begane grond met veel ruimte voor wonen en eten.
* Vier slaapkamers aanwezig, met de mogelijkheid om een vijfde slaapkamer te realiseren.
* Dakkapel over de volledige breedte van de bovenste verdieping, waardoor deze verdieping optimaal bruikbaar is.
* Achtertuin met zonnige ligging op het zuidwesten.
* Energielabel A+.
* Woning is volledig geïsoleerd.
* Voorzien van 14 zonnepanelen van elk 270 Wp
* Ankerloze spouwmuur tussen de woningen, waardoor contactgeluid met de buren sterk wordt beperkt.
* Rustige straat met voldoende openbare parkeergelegenheid.
* Centrum van Vathorst en Station Amersfoort Vathorst op loopafstand.
* Bushalte in de directe omgeving.
* Gunstige bereikbaarheid van de A1 en A28.
* ’t Hammetje en het Hoevelakens Bos liggen op fietsafstand.
Interesse?
Ameliapolder 22 is vooral een huis voor wie ruimte zoekt zonder het praktische gemak van een centrale ligging op te geven. De uitgebouwde leefruimte, vier tot mogelijk vijf slaapkamers, de brede dakkapel en zonnige tuin maken het tot een woning die gemakkelijk met verschillende levensfases kan meegroeien.
Wil je ervaren hoe de ruimte, rust en ligging in de praktijk samenkomen? Dan ben je van harte welkom voor een bezichtiging.
Kenmerken
- Vraagprijs € 665.000 k.k. Hypotheekadvies
- Vraagprijs per m2 € 4.650
- Aangeboden sinds 6 dagen
- Status Te koop
- Aanvaarding in overleg
-
- Soort woonhuis Eengezinswoning, Hoekwoning
- Soort bouw Bestaande bouw
- Bouwjaar 2005
-
- Energielabel A+
- Woonoppervlakte 143 m2
- Perceeloppervlakte 211 m2
- Inhoud 522 m3
- Aantal kamers 6 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen douche, toilet, ligbad, hoekbad, dubbele wastafel, vloerverwarming
- Aantal woonlagen 3 woonlagen
- Keuken Open keuken
- Keukenvoorzieningen vaatwasmachine, combi magnetron, heteluchtoven, inductiekookplaat, wand afzuigkap, composiet werkblad
- Ligging woning aan rustige weg
- Achtertuin 80m2 (op het zuiden)
- Voortuin
- Soort garage Geen garage
- Soort parkeergelegenheid Vrij parkeren
- Binnen Goed
- Buiten Goed
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of Ameliapolder 22 eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Ameliapolder 22 zich door de tijd ontwikkeld?+7% in waarde gestegen sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Amersfoort
De WOZ-waarde van Ameliapolder 22 is 616.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit getal is 102.7% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Ameliapolder en 20.9% lager dan de realistische woningwaarde van Ameliapolder 22.
Buurt & Bereikbaarheid
Een beeld van Vathorst-Centrum: hoe goed bereikbaar, hoe gewild en wat voor buurt het is.Bereikbaarheid in detail
-
Bushalte 0.23 km · 3 min. lopen
-
Snelweg afrit 1.81 km · 7 min. fietsen
-
Supermarkt 0.33 km · 4 min. lopen
-
Basisonderwijs 0.19 km · 3 min. lopen
-
Amersfoort Vathorst 0.81 km · Treinstation
-
Amersfoort Schothorst 3.57 km · Treinstation
-
Hoevelaken 4.75 km · Treinstation
Afstanden zijn berekend in vogelvlucht. De werkelijke routes kunnen afwijken.
Markt & buurt
- Gem. vraagprijs buurt € 619.776
- Waardetrend afgelopen jaar +3.96%
- Gezinnen met kinderen 52%
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Alle huizen in de buurt Huispedia weet ook wat het huis van de buren waard is.
Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van Ameliapolder 22 in Amersfoort ligt tussen de 720.000 en 837.000 euro. Deze waarde is 59% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de Ameliapolder. Met een vraagprijs van € 665.000 ligt deze dus lager dan de realistische vraagprijs, ofwel de woning is laag in de markt gezet. Nieuwsgierig hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Ameliapolder 22? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die uitsluitend makelaars hebben.
Doe een gratis huischeck en ontdek risico's op tijd