Jan van Goyenstraat 252
Wat moet je bieden?
Drie manieren om te bieden op dit huis, met de winkans per bod.
Voorzichtig
40% kansCompetitief
60% kansSterk
80% kansOver deze woning
Is dit een goed moment om dit huis te kopen?
De keuken is vanuit de hal toegankelijk en doordat ook hier het balkon bij de ruimte is betrokken, is een heerlijk ruime lichte keuken ontstaan met volop werk- en opbergruimte. Een fijne plek om te koken met een fraai uitzicht.
De woning beschikt momenteel over twee slaapkamers. De kamers zijn op verschillende manieren te gebruiken, bijvoorbeeld als comfortabele slaapkamer, werkkamer of hobbyruimte. Afhankelijk van uw woonwensen en de gewenste indeling bestaat bovendien de mogelijkheid om een derde slaapkamer te creëren. Daarmee biedt deze woning volop flexibiliteit voor wie extra ruimte zoekt.
De badkamer sluit direct aan op de grootste slaapkamer maar is ook vanuit de keuken bereikbaar. De badkamer is praktisch ingericht, met een wastafel, douche en aansluiting voor de wasmachine. Een apart toilet bevindt zich in de hal. De kast naast de kleine slaapkamer is ook een plek waar de wasmachine geplaatst kan worden waardoor er nog meer ruimte in de badkamer ontstaat.
Een extra ruime berging bevindt zich in de onderbouw van het appartementencomplex. De berging heeft een gunstige ligging en deze is dankzij de aanwezige traplift ook met de fiets eenvoudig bereikbaar.
De woning ligt in De Hoef, een nette woonwijk in Alkmaar met diverse voorzieningen in de omgeving. Voor de dagelijkse boodschappen en andere praktische zaken ligt winkelcentrum De Hoef dichtbij. Hier vindt u onder meer supermarkten, diverse speciaalzaken, een drogisterij en een apotheek. Ook de bushalte bevindt zich in de buurt en het NS-station Alkmaar is goed bereikbaar. Zo woont u, met alle dagelijkse voorzieningen dichtbij en de levendigheid van Alkmaar binnen handbereik. Met de auto bent u bovendien zo op de Ring Alkmaar. Ook voor een dagje eropuit ligt er volop moois binnen bereik. Zoals de bossen bij Heiloo of het strand aan de Noord-Hollandse kust.
Wat maakt deze woning bijzonder?
- Extra ruime woning dankzij het betrekken van de balkons
- Ruimere keuken met volop mogelijkheden
- Grote naar binnen draaiende ramen met bijzonder buitengevoel
- Momenteel twee slaapkamers, met mogelijkheid tot een derde
- Wasmachine en droger eenvoudig te plaatsen in de kast naast de kleine slaapkamer
- Berging bereikbaar via een traplift, geschikt voor het meenemen van een fiets
- Gelegen in de wijk De Hoef
- Winkelcentrum De Hoef met supermarkten en diverse dagelijkse voorzieningen dichtbij
Ontdek deze verrassend ruime woning op een fijne locatie, met een winkelcentrum dichtbij en goede verbindingen. Een heerlijke plek met volop mogelijkheden.
Spreekt deze woning u aan en wilt u een bezichtiging plannen? Stuur een e-mail naar of bel naar 06-81855324. We plannen graag direct een afspraak met u in.
Kenmerken
Overdracht
Bouw
Energie
Indeling
Stond dit huis eerder te koop?
Eerdere vraagprijzen van dit huis, en wanneer het van de markt ging.
-
31-10-2026 · Door makelaarTe koop€ 325.000
Bied op dit huis zonder teveel te betalen
- Biedadvies met winkans
- Je Coach, van bezichtiging tot bod
- Verkoopprijzen van vergelijkbare woningen
Wat is dit huis waard?
In de buurt stegen de huizenprijzen het afgelopen jaar met 5,3%.
Recent verkocht in de buurt
-
Jan van Goy. 172 Verkocht sep 2026 · vraagprijs € 325.000Winnend bod
-
Jan van Goy. 146 Verkocht aug 2026 · vraagprijs € 300.000Winnend bod
-
Lambert Doo. 87 Verkocht jul 2026 · vraagprijs € 350.000Winnend bod
-
Bied op objectieve data Met je kans op het huis bij elk bedrag.
-
Vergelijk soortgelijke woningen Inclusief over- en onderbieden.
-
Je eigen Coach Als enige echt aan jouw kant, van zoeken tot bod.
Maandlasten
Een schatting van al je vaste lasten. Pas de bedragen aan op je eigen situatie.
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Alkmaar
De WOZ-waarde van Jan van Goyenstraat 252 is 301.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit bedrag is 65.2% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Jan van Goyenstraat en 14.9% lager dan de realistische woningwaarde van Jan van Goyenstraat 252.
Buurt & Bereikbaarheid
Bekijk alle details over de buurtIs dit een goede buurt om een huis te kopen?
Er komen hier zo'n 2 woningen per week te koop. Ontdek hoe het is om hier een huis te bezitten.
Wat bewoners van De Hoef I en II ervan vinden
Beoordeeld door 3 bewoners die hier een huis hebben
Verkoopprijs per m2
De vraagprijs van deze woning ligt in lijn met die van vergelijkbare woningen in deze buurt.
Bereikbaarheid in detail
- Bushalte 0.37 km · 5 min. lopen
- Snelweg afrit 1.98 km · 7 min. fietsen
- Supermarkt 0.5 km · 6 min. lopen
- Basisonderwijs 0.43 km · 6 min. lopen
- Alkmaar 1.69 km · Treinstation
- Alkmaar Noord 4.33 km · Treinstation
- Heiloo 4.93 km · Treinstation
Afstanden zijn berekend in vogelvlucht. De werkelijke routes kunnen afwijken.
Demografie
Leefomgeving
Een redelijk rustige plek in een groene buurt. De lucht is schoon.
Past deze omgeving bij jou?
Dat hangt af van wat jij belangrijk vindt.
-
een park om de hoek wilt Park of plantsoen op 290 meter.
-
graag water in de buurt hebt Er is water binnen 200 meter.
-
het in de zomer graag koel hebt Bomen en parken koelen de buurt af.
-
een stille straat zoekt Overdag hoor je verkeer, zoals in een gewone woonstraat.
Rust
Soms geluidJe hoort af en toe iets, maar niet meer dan in de meeste woonbuurten.
-
Gewoon verkeer overdag Zoals in een gewone woonstraat.
-
Soms verkeer 's nachts Af en toe hoorbaar.
Lucht
SchoonWeinig uitlaatgassen en fijnstof in de lucht.
-
Weinig uitlaatgassen Minder dan in de meeste buurten.
-
Weinig fijnstof Minder dan in de meeste buurten.
Groen en klimaat
GroenHet dichtstbijzijnde park of plantsoen ligt op 290 meter. Er is water vlakbij.
-
Groen geeft verkoeling Bomen en parken maken het in de zomer merkbaar koeler.
Gebaseerd op meetmodellen. Wat je ter plekke merkt, kan afwijken.
Vergelijkbare woningen
Woningen van hetzelfde type en in dezelfde prijsklasse, het nieuwste aanbod eerst.
De realistische vraagprijs van Jan van Goyenstraat 252 in Alkmaar ligt tussen de 317.000 en 395.000 euro. Deze waarde is 25.9% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de Jan van Goyenstraat. Met een vraagprijs van € 325.000 ligt deze dus rond de realistische vraagprijs, ofwel de woning is realistisch in de markt gezet. Wil je graag weten hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Jan van Goyenstraat 252? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die enkel makelaars hebben.
Veelgestelde vragen
Wat is Jan van Goyenstraat 252 waard?
Volgens de Huispedia Woningwaarde is de woning tussen € 317.000 en € 395.000 waard. Dat is een eerste schatting op basis van verkopen in de buurt, geen taxatie. De vraagprijs van € 325.000 valt daarbinnen.
Is de vraagprijs per m² hoog voor deze buurt?
Nee, ongeveer zoals gewoonlijk. De vraagprijs is € 3.611 per m². Vergelijkbare woningen in de buurt kosten meestal rond € 3.820 per m².
Gaan woningen hier vaak boven de vraagprijs weg?
Ja, vaak. 70% van de 1.477 vergelijkbare woningen die de afgelopen 4 jaar binnen 20 km zijn verkocht, ging boven de vraagprijs.
Hoe lang staat Jan van Goyenstraat 252 al te koop?
Sinds vandaag.
Hoe groot is de woning en hoe is die ingedeeld?
De woning is 90 m² groot. Er is een woonkamer en 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Alles ligt op één verdieping.
Welk energielabel heeft de woning?
De woning heeft energielabel B. Labels lopen van A (zuinig) tot G (onzuinig). Geschatte energiekosten: ca. € 145 per maand.
Wat is er in de buurt?
Bushalte op 370 meter, 5 minuten lopen. Supermarkt op 500 meter, 6 minuten lopen. Basisschool op 430 meter, 6 minuten lopen. Oprit snelweg op 2 km, 7 minuten fietsen. Treinstation Alkmaar op 1,7 km, 6 minuten fietsen. Treinstation Alkmaar Noord op 4,3 km, 15 minuten fietsen. Treinstation Heiloo op 4,9 km, 17 minuten fietsen.
Hoe is het om in De Hoef I en II te wonen?
Bewoners geven de buurt een 4,7 van de 5. Dat zijn nog maar 3 beoordelingen. Goed vinden ze: groen in de buurt, rustig en vredig, voelt veilig. Minder goed vinden ze: slecht openbaar vervoer, parkeren is lastig. Er wonen ongeveer 3.325 mensen. In 58% van de huishoudens woont één persoon. 20% van de huishoudens is een gezin met kinderen.