Resedastraat 58 2951 BX Alblasserdam
Over deze woning
-
14 dagen op de markt
-
Komt overeen met de verwachtingen voor deze buurtVraagprijs per m² (€ 4.000) komt overeen met vergelijkbare verkopen (€ 4.069/m²)
-
Gewilde buurt68% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Hal: Bij binnenkomst ervaar je meteen de hoogwaardige afwerking van de woning. De verzorgde hal is voorzien van een nieuwe voordeur, een strakke PVC-vloer met vloerverwarming, strak gestuukte wanden en een gestuukt plafond. Een op maat gemaakt meubel met kapstok bergt alles netjes op. Vanuit de hal heb je toegang tot de meterkast, de ruime trapkast, de toiletruimte, de trapopgang en de sfeervolle woonkamer.
Meterkast: De vernieuwde meterkast is voorzien van 8 elektrische groepen, een kookgroep, 2 aardlekschakelaars en een hoofdschakelaar.
Toilet: Volledig betegelde toiletruimte uitgerust met een zwevend toilet, inbouwspots, wastafel en een stalen raampje voor natuurlijke ventilatie.
Woonkamer: Wat een heerlijke, lichte leefruimte! In 2022 is deze royale doorzonwoonkamer compleet vernieuwd. De gehele PVC-vloer is voorzien van vloerverwarming, de wanden zijn smaakvol afgewerkt met stijlvolle sierlijsten en in het gestuukte plafond zijn sfeervolle inbouwspots verwerkt. Aan de voorzijde creëer je een gezellige zithoek. De eethoek grenst direct aan de open keuken en via de aluminium schuifpui loop je zo de achtertuin in. De achtergevel is bovendien voorzien van een elektrisch zonnescherm om op warme zomerdagen de koelte in huis te bewaren. Voor de schuifpui is een plissé hordeur aanwezig.
Keuken: Deze luxe en hoogwaardige open keuken (2022) is de absolute eyecatcher van deze woning! Uitgevoerd met een prachtig schiereiland is dit de perfecte plek om gezellig te borrelen terwijl er gekookt wordt. De keuken is uitgerust met een oven-magnetroncombinatie, een stoomoven (2025) voor de lekkerste gerechten, een inductiekookplaat met afzuigkap, een geïntegreerde koel-/vriescombinatie, een vaatwasser en een Quooker voor direct kokend water. Een heerlijke plek voor iedereen die van koken en gezelligheid houdt!
Aanbouw: In 2024 is aan de achterzijde een prachtige aanbouw gerealiseerd. Dankzij het grote kozijn stroomt het daglicht hier heerlijk naar binnen. Deze multifunctionele ruimte dient nu ideaal als bijkeuken en garderobe. De ruimte is voorzien van een grote droogloopmat. De fundering onder deze aanbouw is alvast over de volle breedte van het perceel doorgetrokken! Wil je de woonkamer op termijn nog verder vergroten? Dan ligt de basis er al klaar voor.
Overloop: Nette overloop afgewerkt met een PVC-vloer, gestuukte wanden, gestuukt plafond en een praktische inbouwkast.
Slaapkamer 1: Een fijne kamer aan de achterzijde van de woning, ideaal in te richten als gezellige kinderkamer, speelkamer of rustige thuiswerkplek. Voorzien van een PVC-vloer, een elektrisch rolluik en horren.
Slaapkamer 2: De ruime masterbedroom aan de achterzijde biedt een fijne plek om te slapen en beschikt over een op maat gemaakte inbouwkast. Dankzij het elektrische rolluik maak je de kamer volledig donker en met de Mitsubishi airconditioning (2025) geniet je hier het hele jaar door van een perfect klimaat. Ook deze kamer is voorzien van horren.
Slaapkamer 3: Aan de voorzijde van de woning vind je deze ruime en lichte slaapkamer. De kamer is strak afgewerkt met een mooie PVC-vloer en leent zich uitstekend als volwaardige tienerkamer, logeerkamer of kantoor. Ook hier zijn horren aanwezig.
Badkamer: Frisse en volledig betegelde badkamer met een royale inloopdouche om de dag heerlijk te beginnen. Verder uitgerust met een strak badkamermeubel met geïntegreerde wastafel, een designradiator, sfeervolle inbouwspots, elektrische ventilatie en een hor.
Overloop: Via een vaste trap bereik je de lichte voorzolder. Deze is netjes afgewerkt met een laminaatvloer en biedt praktische opbergruimte achter het knieschot. Hier tref je de opstelplaats voor de cv-ketel, de omvormer voor de 8 zonnepanelen en de aansluitingen voor de wasmachine en droger. De hele verdieping is voorzien van horren.
Slaapkamer 4: Wat een verrassende en royale ruimte! Door de kunststof nokverhoging met kunststof dakkapel aan de voorzijde beschikt de tweede verdieping over een volwaardige vierde slaapkamer. De extra hoogte en de grote raampartij zorgen voor een heerlijke lichtinval en een ruimtelijk gevoel. Ideaal te gebruiken als luxe hoofdslaapkamer, tienerkamer of riant kantoor aan huis. Alle ramen aan de achterzijde van deze verdieping zijn voorzien van op maat gemaakte, verduisterende jaloezieën.
Voortuin: Verzorgde voortuin op het zonnige westen (ca. 3,0 x 5,69 m). De tuin is in 2025 compleet vernieuwd en mooi aangelegd met nieuwe sierbestrating, tuinborders met beplanting en een speels opstapje naar de voordeur. Hier zet je op een mooie namiddag heerlijk een zitje neer om van het avondzonnetje te genieten.
Achtertuin: In de diepe achtertuin op het oosten (ca. 10,30 x 5,69 m) is het heerlijk vertoeven. Compleet vernieuwd en stijlvol ingericht met een vlonderterras, een strakke nieuwe schutting, sierbestrating en tuinborders. Door de diepte en de gunstige ligging is er van 's ochtends vroeg tot laat in de middag altijd wel een plekje in de zon of schaduw te vinden. De tuin is voorzien van een praktische wateraansluiting en een achterom.
Schuur: Achter in de tuin staat een vrijstaande stenen berging met elektra. Dankzij de hoge nok beschikt de berging over een bergvliering, wat zorgt voor verrassend veel extra opslagruimte voor je spullen, koffers en gereedschap.
BIJZONDERHEDEN
Gelegen in de rustige, kindvriendelijke wijk Blokweer geniet je hier van de vrijheid van een straat met vrijwel uitsluitend bestemmingsverkeer. Het is een fijne, veilige plek om te wonen met alle dagelijkse voorzieningen direct om de hoek. Zo bevinden de supermarkt, diverse scholen, het openbaar vervoer en diverse uitvalswegen zich allemaal op korte loopafstand.
ALGEMEEN
Bouwjaar: 1956
Verwarming: Cv-ketel (Intergas, 2014) & vloerverwarming (begane grond)
Warmwatervoorziening: Cv-ketel & Quooker
Kozijnen: Aluminium, hout en kunststof
Glas: HR++ glas en dubbele beglazing
Zonnepanelen: 8 stuks (eigendom, 2022)
Kenmerken
- Vraagprijs € 400.000 k.k. Hypotheekadvies
- Vraagprijs per m2 € 4.000
- Aangeboden sinds 2 weken
- Status Te koop
- Aanvaarding in overleg
-
- Soort woonhuis Eengezinswoning, Tussenwoning
- Bouwjaar 1956
- Soort dak Zadeldak bedekt met pannen
-
- Energielabel B
- Isolatie dakisolatie, vloerisolatie, spouwmuur
- Verwarming cvketel, vloerverwarming, combiketel
- Cv-ketel bouwjaar 2014
- Woonoppervlakte 100 m2
- Perceeloppervlakte 118 m2
- Inhoud 347 m3
- Aantal kamers 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen douche
- Aantal woonlagen 3 woonlagen
- Ligging woning in woonwijk
- Soort parkeergelegenheid Vrij parkeren
- Binnen Goed
- Buiten Goed
- ALBLASSERDAM C 3331
- Oppervlakte 118m2
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of Resedastraat 58 eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Resedastraat 58 zich door de tijd ontwikkeld?+3% in waarde gestegen sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Alblasserdam
De WOZ-waarde van Resedastraat 58 is 325.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit is 51.7% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Resedastraat en 27.6% lager dan de realistische woningwaarde van Resedastraat 58.
Buurt & Bereikbaarheid
Een beeld van Blokweer: hoe goed bereikbaar, hoe gewild en wat voor buurt het is.Bereikbaarheid in detail
-
Bushalte 0.53 km · 7 min. lopen
-
Snelweg afrit 2.45 km · 9 min. fietsen
-
Supermarkt 0.83 km · 10 min. lopen
-
Basisonderwijs 0.4 km · 5 min. lopen
-
Zwijndrecht 6.44 km · Treinstation
-
Dordrecht 6.99 km · Treinstation
-
Dordrecht Zuid 8.95 km · Treinstation
Afstanden zijn berekend in vogelvlucht. De werkelijke routes kunnen afwijken.
Markt & buurt
- Gem. vraagprijs buurt € 512.407
- Waardetrend afgelopen jaar +2.3%
- Gezinnen met kinderen 41%
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Alle huizen in de buurt Huispedia weet ook wat het huis van de buren waard is.
Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van Resedastraat 58 in Alblasserdam ligt tussen de 421.000 en 478.000 euro. Deze waarde is 44% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de Resedastraat. Met een vraagprijs van € 400.000 ligt deze dus lager dan de realistische vraagprijs, ofwel de woning is laag in de markt gezet. Wil je graag weten hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Resedastraat 58? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die enkel makelaars hebben.
Doe een gratis huischeck en ontdek risico's op tijd