ENTREE makelaars Utrechtse Heuvelrug b.v.
Wijk bij Duurstede
Wat anderen zeggen
Recente ervaringen met ENTREE makelaars Utrechtse Heuvelrug b.v.
"Na ons huis toch niet te hebben verkocht zonder makelaar hebben we Entree makelaars Wijk bij Duurstede ingeschakeld om ons huis te koop aan te bieden. Snel werd er actie ondernomen omdat we al bezig waren met een ander huis. Snel een goede fotograaf ingeschakeld maar achteraf bleek dit toch niet nodig te zijn geweest voordat het huis op Funda zou komen is het huis heel snel verkocht, TOP Rens en Rosanne (werkplek2 :)). Ook hadden wij nog een bedrijfspand wat wij huurde en dit is ook tot in de puntjes snel geregeld door Entree. In 1 woord over Entree TOP."
"Prima begeleidt door Rens bij de verkoop van onze woning. Het was een kort proces dat hij op vriendelijke en ter zake deskundige wijze voor ons heeft afgehandeld."
"Wij zijn tot twee keer toe heel goed geholpen door deze vriendelijke makelaar. Ze denken goed mee en hebben verstand van zaken."
Over ENTREE makelaars Utrechtse Heuvelrug b.v.
Aanbod
Bekijk het huidige en recente aanbod van ENTREE makelaars Utrechtse Heuvelrug b.v. van de afgelopen 12 maanden
Kenmerken
Meer over dit makelaarskantoor
Geverifieerd
Dit makelaarskantoor is door Huispedia geverifieerd
Talen
Duits, Engels en Nederlands
Diensten
Verkoop, aankoop, verhuur, taxaties, advies, zoekservice en nieuwbouw
Contactgegevens van ENTREE makelaars Utrechtse Heuvelrug b.v.
Veelgestelde vragen over ENTREE makelaars Utrechtse Heuvelrug b.v.
Alles wat je moet weten voordat je een makelaar kiest