De Ongebonden Makelaar

Makelaar in Den Haag

De Ongebonden Makelaar

Geverifieerd Actief sinds 2022
Klaar voor de volgende stap? Vergelijk makelaars op echte prestaties
De Ongebonden Makelaar
Vind jouw match Gratis en vrijblijvend

Wat anderen zeggen

Recente ervaringen met De Ongebonden Makelaar

"Geweldig makelaar werkt hard voor zijn klanten, of het nou weekend is of niet hij staat altijd voor je klaar."

M
Marcel van de Giessen
mei 2025

"Onlangs een woning gekocht, waarbij Ongebonden Makelaar de verkopende partij was. Erg tevreden, snelle communicatie en alles goed op orde!"

S
Stef Koomen
mrt. 2025

"Het is goed werken met Michael Huf van Kant en Klaar korte lijntjes daar houden we van. Dus een goede VvE beheerder."

G
Ger van het Einde
dec. 2024

Over De Ongebonden Makelaar

De Ongebonden Makelaar is een makelaar gevestigd in Den Haag en omgeving.

Aanbod

Bekijk het huidige en recente aanbod van De Ongebonden Makelaar van de afgelopen 12 maanden

Kenmerken

Meer over dit makelaarskantoor

Geverifieerd

Dit makelaarskantoor is door Huispedia geverifieerd

Talen

Engels en Nederlands

Diensten

Verkoop, aankoop en verhuur

Contactgegevens van De Ongebonden Makelaar

Meierijlaan 57, Den Haag

Veelgestelde vragen over De Ongebonden Makelaar

Alles wat je moet weten voordat je een makelaar kiest

De Ongebonden Makelaar begeleidt het volledige verkoopproces, van het bepalen van de vraagprijs tot de onderhandelingen en de juridische afhandeling. Daarbij ligt de focus op maximale opbrengst en een soepel verkooptraject.
De kosten bij De Ongebonden Makelaar bestaan meestal uit een courtage, vaak een percentage van de uiteindelijke verkoopprijs. Tijdens een kennismakingsgesprek geeft De Ongebonden Makelaar inzicht in de exacte kosten en wat daar allemaal bij inbegrepen is.
Een goede courtage ligt meestal tussen de 1% en 2% van de verkoopprijs, afhankelijk van de regio en de dienstverlening. Vergelijk altijd meerdere makelaars en let niet alleen op de prijs, maar ook op wat je daarvoor krijgt. Bij aankoop betaal je meestal een vast bedrag tussen €2.000 en €5.000. De exacte courtage verschilt per makelaar en afhankelijk van de diensten die je afneemt. Gebruik Huispedia om jezelf van de beste courtage te garanderen.
Nee, een makelaar is niet verplicht. Je mag een woning zelf kopen of verkopen. Veel mensen kiezen toch voor een makelaar vanwege de kennis van de markt, ervaring met onderhandelen en het voorkomen van juridische of financiële fouten.
Een goede makelaar heeft ervaring in jouw regio, communiceert duidelijk en is transparant over kosten en resultaten. Met Huispedia Makelaar Match hoef je dit niet zelf uit te zoeken. Wij analyseren jouw woning en de lokale markt en koppelen je aan de makelaar die het beste past bij jouw huis en jouw regio. Zo weet je zeker dat je met een makelaar werkt die bewezen resultaat heeft bij vergelijkbare woningen.