Wil je een huis kopen in Op de Was? Bekijk ons woningaanbod en zie wat er te koop staat in Op de Was. Er staan momenteel 1 woningen te koop. We geven bij elke huis te koop in Op de Was alle benodigde informatie plus een hoop extra. Zo krijg je daarbij ook gratis de online woningwaarde indicatie voor alle woningen in Op de Was.
Op de Was is een straat in de plaats Maastricht binnen de gemeente Maastricht . Momenteel staat er 1 woning te koop en zijn er recent 0 woningen verkocht of verkocht onder voorbehoud in Op de Was in Maastricht. Op basis van de gemiddelde m²-prijs ligt de vraagprijs van een gemiddelde woning rond de 417.781 euro. Dit is onder gemiddeld vergeleken met Nederland
€ 417.781
-26,4% vs landelijk
€ 3.379
-30,1% vs landelijk
-6,5%
5,3% vs landelijk
Er zijn recent 0 woningen verkocht of verkocht onder voorbehoud in Op de Was. Hieronder de meest recente verkochte huizen in en rond Op de Was.
Op de Was bestaat uit 15 woningen. Voor elke woning hebben wij informatie beschikbaar over de huizenprijzen, de huizenmarkt en de status. Klik op één van de volgende woningen voor meer informatie.