Wil je een huis kopen in Philip de Koninck? Bekijk ons woningaanbod en zie wat er te koop staat in Philip de Koninck. Er staan momenteel 0 woningen te koop. We geven bij elke huis te koop in Philip de Koninck alle benodigde informatie plus een hoop extra. Zo krijg je daarbij ook gratis de online woningwaarde indicatie voor alle woningen in Philip de Koninck.
Philip de Koninck is een straat in de plaats Creil binnen de gemeente Noordoostpolder . Momenteel staan er 0 woningen te koop en zijn er recent 0 woningen verkocht of verkocht onder voorbehoud in Philip de Koninck in Creil. Op basis van de gemiddelde m²-prijs ligt de vraagprijs van een gemiddelde woning rond de 371.288 euro. Dit is onder gemiddeld vergeleken met Nederland
€ 371.288
-34,6% vs landelijk
€ 3.270
-32,4% vs landelijk
13,1%
5,3% vs landelijk
Er zijn recent 0 woningen verkocht of verkocht onder voorbehoud in Philip de Koninck. Hieronder de meest recente verkochte huizen in en rond Philip de Koninck.
Philip de Koninck bestaat uit 14 woningen. Voor elke woning hebben wij informatie beschikbaar over de huizenprijzen, de huizenmarkt en de status. Klik op één van de volgende woningen voor meer informatie.