Wil je een huis kopen in Aan de Weverij? Bekijk ons woningaanbod en zie wat er te koop staat in Aan de Weverij. Er staan momenteel 0 woningen te koop. We geven bij elke huis te koop in Aan de Weverij alle benodigde informatie plus een hoop extra. Zo krijg je daarbij ook gratis de online woningwaarde indicatie voor alle woningen in Aan de Weverij.
Aan de Weverij is een straat in de plaats Vaals binnen de gemeente Vaals . Momenteel staan er 0 woningen te koop en zijn er recent 2 woningen verkocht of verkocht onder voorbehoud in Aan de Weverij in Vaals. Op basis van de gemiddelde m²-prijs ligt de vraagprijs van een gemiddelde woning rond de 370.374 euro. Dit is onder gemiddeld vergeleken met Nederland
€ 370.374
-34,8% vs landelijk
€ 3.113
-35,6% vs landelijk
0,9%
5,3% vs landelijk
Er zijn recent 2 woningen verkocht of verkocht onder voorbehoud in Aan de Weverij. Hieronder de meest recente verkochte huizen in en rond Aan de Weverij.
Aan de Weverij bestaat uit 80 woningen. Voor elke woning hebben wij informatie beschikbaar over de huizenprijzen, de huizenmarkt en de status. Klik op één van de volgende woningen voor meer informatie.