Makelaarskantoor Langejan

Makelaar in Rotterdam

Makelaarskantoor Langejan

Geverifieerd NVM Makelaar
Klaar voor de volgende stap? Vergelijk makelaars op echte prestaties
Makelaarskantoor Langejan
Vind jouw match Gratis en vrijblijvend
Makelaarskantoor Langejan

Makelaarskantoor Langejan

Rotterdam

Wat anderen zeggen

Recente ervaringen met Makelaarskantoor Langejan

"Je zal maar verliefd worden op een huis in deze ‘overspannen’ woningmarkt. Na een half jaar woningen bekeken te hebben op Funda, woningen bezichtigen (soms met 43 andere kijkers, waarbij de verkopend makelaar geen eens oog voor je heeft!), erop bieden, aan inschrijvingen mee te doen... hebben we uiteindelijk een aankoopmakelaar in de hand genomen. Robert Langejan hartelijk dank voor alle hulp, goede adviezen, je (makelaars) onderhandelingsskills en (mede door het uitbrengen van het juiste bod) het behalen van resultaat; ons lievelingshuis! Een aankoopmakelaar heeft degelijk nut... Makelaarskantoor Langejan bedankt!"

M
Monica Peek
dec. 2024

"Heerlijke service vanaf begin. Zijn volledig ontzorgd in de verkoop."

W
Wies Witjes
feb. 2024

"Ik heb via Langejan binnen 3 weken na een intakegsprek een nieuw appartement gevonden in Rotterdam-Kralingen. Na de eerste 3 bezichtigingen kregen de makelaar en ik beide een beter gevoel voor de soort woning waar ik naar op zoek was. Ook de persoonlijke aandacht in het zoekproces zorgde ervoor dat we snel gericht konden zoeken naar een woning. Toegang tot het netwerk van verkopers van Langejan heeft hierna heel erg geholpen in het vinden van een snelle match. Ik heb Langejan inmiddels al aanbevolen bij vrienden en familie!"

L
Luc Akkermans
nov. 2023

Over Makelaarskantoor Langejan

Makelaarskantoor Langejan is een makelaar gevestigd in Rotterdam en omgeving.

Aanbod

Bekijk het huidige en recente aanbod van Makelaarskantoor Langejan van de afgelopen 12 maanden

Kenmerken

Meer over dit makelaarskantoor

Geverifieerd

Dit makelaarskantoor is door Huispedia geverifieerd

Talen

Duits, Engels en Nederlands

Diensten

Verkoop, aankoop en nieuwbouw

Contactgegevens van Makelaarskantoor Langejan

Oudedijk 25, Rotterdam

Veelgestelde vragen over Makelaarskantoor Langejan

Alles wat je moet weten voordat je een makelaar kiest

Makelaarskantoor Langejan begeleidt het volledige verkoopproces, van het bepalen van de vraagprijs tot de onderhandelingen en de juridische afhandeling. Daarbij ligt de focus op maximale opbrengst en een soepel verkooptraject.
De kosten bij Makelaarskantoor Langejan bestaan meestal uit een courtage, vaak een percentage van de uiteindelijke verkoopprijs. Tijdens een kennismakingsgesprek geeft Makelaarskantoor Langejan inzicht in de exacte kosten en wat daar allemaal bij inbegrepen is.
Een goede courtage ligt meestal tussen de 1% en 2% van de verkoopprijs, afhankelijk van de regio en de dienstverlening. Vergelijk altijd meerdere makelaars en let niet alleen op de prijs, maar ook op wat je daarvoor krijgt. Bij aankoop betaal je meestal een vast bedrag tussen €2.000 en €5.000. De exacte courtage verschilt per makelaar en afhankelijk van de diensten die je afneemt. Gebruik Huispedia om jezelf van de beste courtage te garanderen.
Nee, een makelaar is niet verplicht. Je mag een woning zelf kopen of verkopen. Veel mensen kiezen toch voor een makelaar vanwege de kennis van de markt, ervaring met onderhandelen en het voorkomen van juridische of financiële fouten.
Een goede makelaar heeft ervaring in jouw regio, communiceert duidelijk en is transparant over kosten en resultaten. Met Huispedia Makelaar Match hoef je dit niet zelf uit te zoeken. Wij analyseren jouw woning en de lokale markt en koppelen je aan de makelaar die het beste past bij jouw huis en jouw regio. Zo weet je zeker dat je met een makelaar werkt die bewezen resultaat heeft bij vergelijkbare woningen.