Wat anderen zeggen
Recente ervaringen met DHB Makelaardij Rotterdam
"In 1e instantie waren we wat sceptisch, gezien de toch wel bijzonder lage prijs van € 1295,-. Maar gezien de vele goede beoordelingen hebben wij dhr. Bekker (Martin) uitgenodigd voor een vrijblijvend gesprek. Na dit gesprek, heeft Martin ons geweldig geholpen met de snelle verkoop van onze woning. Achteraf kunnen we niet anders stellen dat het een perfecte keuze is geweest. Ook het zelf rondleiden, wat we eerst niet zagen zitten, is ons erg bevallen en kunnen we iedereen aanraden ook te doen. Verder maakt Martin erg mooie foto's en pakt zaken lekker snel op. Na de goede ervaring met de verkoop heeft Martin ons ook succesvol geholpen met het aankopen van een woning. Ook hier kunnen we zeggen dat ons dat zonder zijn hulp niet zo snel zou zijn gelukt. Kortom... heel erg tevreden! Demi Christine"
"Ik zou deze makelaar zeker aanbevelen. Het klinkt bijna als een verkooppraatje maar ik kan werkelijk niets bedenken wat Martin beter had kunnen doen. De communicatie verloopt zeer goed en laagdrempelig. De informatievoorziening is goed en Martin denkt enorm goed mee. De aankoop wordt echt van A tot Z begeleid. Ik ben enorm tevreden!"
"Dankzij Martin hebben we ons huis voor een goede prijs kunnen kopen en heeft hij ons verder ook prima begeleid. Een betrokken en prettige no-nonsense makelaar."
Over DHB Makelaardij Rotterdam
Aanbod
Bekijk het huidige en recente aanbod van DHB Makelaardij Rotterdam van de afgelopen 12 maanden
Kenmerken
Meer over dit makelaarskantoor
Geverifieerd
Dit makelaarskantoor is door Huispedia geverifieerd
Talen
Duits, Engels en Nederlands
Diensten
Verkoop, aankoop en advies
Contactgegevens van DHB Makelaardij Rotterdam
Veelgestelde vragen over DHB Makelaardij Rotterdam
Alles wat je moet weten voordat je een makelaar kiest